1 - 2
Vejle BK - Hvidovre IF på tv & stream
Du kan se Vejle BK - Hvidovre IF 9 oktober 2026 kl 18:00 på Viaplay, Allente og Strim. Kampen spilles på Vejle Stadion og vises via de oppgitte tjenestene.
Vises på TV & Stream
| # | Lag | K | V | T | Kamper | Vunnet | Tapet | Uavgjort | Målforskjell | +/- | Poeng | P |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Hvidovre IF | 10 | 7 | 0 | 3 | 10 | 24 | |||||
| 2 | Vejle BK | 10 | 5 | 1 | 4 | 8 | 19 | |||||
| 3 | FC Fredericia | 10 | 4 | 1 | 5 | 8 | 17 | |||||
| 4 | Aalborg BK | 10 | 3 | 2 | 5 | 0 | 14 | |||||
| 5 | Hobro IK | 10 | 4 | 4 | 2 | −4 | 14 | |||||
| 6 | Aarhus Fremad | 10 | 3 | 3 | 4 | −1 | 13 | |||||
| 7 | AB Copenhagen | 10 | 3 | 4 | 3 | 3 | 12 | |||||
| 8 | HB Køge | 10 | 2 | 4 | 4 | −4 | 10 | |||||
| 9 | Vendsyssel FF | 10 | 2 | 4 | 4 | −6 | 10 | |||||
| 10 | Kolding IF | 10 | 1 | 3 | 6 | −2 | 9 | |||||
| 11 | Hillerød | 10 | 2 | 5 | 3 | −3 | 9 | |||||
| 12 | Esbjerg | 10 | 1 | 6 | 3 | −9 | 6 |
K = Kamper
V = Vunnet
T = Tapet
+/- = Målforskjell
P = Poeng
- Dato
- Tid
- 18:00
- Sted
- Vejle Stadion
- Liga
- NordicBet Liga - 1. divisjon Danmark
- Strømming
- Viaplay, Allente, Strim
Vejle BK – Hvidovre IF på TV
Vejle BK møter Hvidovre IF i NordicBet Liga – 1. divisjon Danmark. Kampen spilles i Regular Season – 10 på Vejle Stadion – Vejle, med avspark 9. oktober kl. 18:00.
Det finnes foreløpig ingen tilgjengelig informasjon om TV-kanal. Strømmealternativene er Viaplay, Allente og Strim.
- TV-kanaler: Informasjonen er ikke tilgjengelig ennå. Sendingen blir oppdatert nærmere kampstart.
- Strøm: Viaplay, Allente og Strim
Strøm Vejle BK – Hvidovre IF
Kampen kan strømmes på Viaplay, Allente eller Strim. Informasjonen gjelder oppgjøret mellom Vejle BK og Hvidovre IF i NordicBet Liga – 1. divisjon Danmark.
Slik ser du kampen
- Gå til Viaplay eller åpne appen.
- Logg inn eller opprett en konto.
- Gå til Sport → NordicBet Liga – 1. divisjon Danmark → Vejle BK – Hvidovre IF.
- Start strømmen ved avspark 18:00.
Kommende kamper
Vejle BK
- 17. oktober 13:30 – Aalborg BK – Vejle BK
- 24. oktober 18:30 – Vejle BK – Aarhus Fremad
- 1. november 14:00 – Vendsyssel FF – Vejle BK
Hvidovre IF
- 18. oktober 13:00 – Hvidovre IF – Hillerød
- 23. oktober 19:00 – Hvidovre IF – HB Køge
- 31. oktober 16:00 – Esbjerg – Hvidovre IF
Hvor kan jeg se Vejle BK – Hvidovre IF?
Det er foreløpig ikke oppgitt noen TV-kanal. Kampen kan strømmes på Viaplay, Allente og Strim.
Hvilken TV-kanal viser kampen mellom Vejle BK og Hvidovre IF?
Det finnes foreløpig ingen tilgjengelig informasjon om TV-kanal. Sendingen blir oppdatert nærmere kampstart.
Hvordan kan jeg strømme Vejle BK – Hvidovre IF?
Kampen kan strømmes på Viaplay, Allente og Strim. Avspark er 9. oktober kl. 18:00.
Siste kamper for Vejle BK:
-
2 2FC Fredericia Vejle BKNordicBet Liga - 1. divisjon Danmark 20.09.2026
-
1 2Vejle BK Brøndby IFDBU Pokal 17.09.2026
-
0 0Hobro IK Vejle BKNordicBet Liga - 1. divisjon Danmark 11.09.2026
Siste kamper for Hvidovre IF:
-
1 3Aarhus Fremad Hvidovre IFNordicBet Liga - 1. divisjon Danmark 19.09.2026
-
2 2Hvidovre IF Aalborg BKNordicBet Liga - 1. divisjon Danmark 12.09.2026
-
0 1Hobro IK Hvidovre IFNordicBet Liga - 1. divisjon Danmark 04.09.2026