0 - 1

Sevilla Kvinner - Eibar Kvinner på tv & stream

Du kan se Sevilla Kvinner - Eibar Kvinner 27 september 2026 kl 16:00 på DAZN. Kampen spilles på Estadio Jesus Navas og vises via de oppgitte tjenestene.

Vises på TV & Stream

  • DAZN
Dato
Tid
16:00
Sted
Estadio Jesus Navas
Liga
Primera División Femenina
Strømming
DAZN

Sevilla Kvinner – Eibar Kvinner på TV

Sevilla Kvinner møter Eibar Kvinner i Primera División Femenina søndag 27. september kl. 16:00. Kampen spilles på Estadio Jesus Navas – Sevilla, men TV-informasjon er ikke tilgjengelig ennå.

  • TV-kanaler: Informasjon om TV-sending blir oppdatert nærmere kampstart.
  • Strøm: DAZN

Strøm Sevilla Kvinner – Eibar Kvinner

Kampen kan strømmes på DAZN. Slik går du frem for å se kampen:

Slik ser du kampen

  1. Gå til DAZN eller åpne DAZN-appen.
  2. Logg inn eller opprett en konto.
  3. Gå til Sport → Primera División Femenina → Sevilla Kvinner – Eibar Kvinner.
  4. Start strømmingen ved avspark kl. 16:00.

Kommende kamper

Sevilla Kvinner

  • 3. oktober kl. 12:00 – Sevilla Kvinner - FC Levante Badalona Kvinner
  • 25. oktober kl. 17:00 – Athletic Club Kvinner - Sevilla Kvinner
  • 1. november kl. 17:00 – Sevilla Kvinner - Real Madrid Kvinner

Eibar Kvinner

  • 4. oktober kl. 12:00 – Granada Kvinner - Eibar Kvinner
  • 18. oktober kl. 16:00 – Eibar Kvinner - Deportivo de La Coruña Kvinner
  • 25. oktober kl. 17:00 – Eibar Kvinner - Madrid CFF Kvinner
Hvor kan jeg se Sevilla Kvinner – Eibar Kvinner?

Kampen kan strømmes på DAZN. Det er ikke oppgitt noen TV-kanal ennå.

Hvilken TV-kanal sender kampen mellom Sevilla Kvinner og Eibar Kvinner?

Det er ikke oppgitt noen TV-kanal for kampen. Informasjonen blir oppdatert nærmere kampstart.

Hvordan kan jeg strømme Sevilla Kvinner – Eibar Kvinner?

Du kan strømme kampen på DAZN. Åpne DAZN eller DAZN-appen, logg inn eller opprett en konto, finn kampen under Primera División Femenina og start strømmingen kl. 16:00.

Siste kamper for Sevilla Kvinner:

  • 1 3
    UD Tenerife Kvinner Sevilla Kvinner
    Primera División Femenina 20.09.2026
  • 1 0
    Madrid CFF Kvinner Sevilla Kvinner
    Primera División Femenina 12.09.2026
  • 0 1
    Deportivo de La Coruña Kvinner Sevilla Kvinner
    Primera División Femenina 29.08.2026

Siste kamper for Eibar Kvinner:

  • 1 0
    Eibar Kvinner Athletic Club Kvinner
    Primera División Femenina 20.09.2026
  • 1 4
    Eibar Kvinner FC Levante Badalona Kvinner
    Primera División Femenina 13.09.2026
  • 1 0
    Eibar Kvinner Espanyol Kvinner
    Primera División Femenina 29.08.2026

Innbyrdes oppgjør:

  • 0 1
    Eibar Kvinner Sevilla Kvinner
    Primera División Femenina 31.08.2025
  • 1 3
    Sevilla Kvinner Eibar Kvinner
    Primera División Femenina 18.05.2025

Relaterte lenker