Real Betis - Osasuna på tv & stream
Du kan se Real Betis - Osasuna 11 oktober 2026 kl 18:30 på TV 2 Sport 1 og 2 Sport Premium eller strømmes via TV 2 Play, Viaplay og Strim. Kampen spilles på Estadio de La Cartuja og vises via de oppgitte tjenestene.
Vises på TV & Stream
| # | Lag | K | V | T | Kamper | Vunnet | Tapet | Uavgjort | Målforskjell | +/- | Poeng | P |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Barcelona | 8 | 8 | 0 | 0 | 27 | 24 | |||||
| 2 | Atlético Madrid | 8 | 6 | 1 | 1 | 10 | 19 | |||||
| 3 | Real Madrid | 8 | 6 | 2 | 0 | 11 | 18 | |||||
| 4 | Real Betis | 7 | 5 | 1 | 1 | 2 | 16 | |||||
| 5 | Sevilla | 7 | 4 | 2 | 1 | 1 | 13 | |||||
| 6 | Alaves | 8 | 3 | 3 | 2 | 4 | 11 | |||||
| 7 | Deportivo La Coruna | 7 | 2 | 1 | 4 | 2 | 10 | |||||
| 8 | Real Sociedad | 7 | 3 | 3 | 1 | −4 | 10 | |||||
| 9 | Celta Vigo | 8 | 1 | 2 | 5 | 2 | 8 | |||||
| 10 | Athletic Bilbao | 6 | 2 | 2 | 2 | 1 | 8 | |||||
| 11 | Villarreal | 8 | 2 | 4 | 2 | 0 | 8 | |||||
| 12 | Espanyol | 8 | 2 | 4 | 2 | 0 | 8 | |||||
| 13 | Rayo Vallecano | 7 | 2 | 3 | 2 | −5 | 8 | |||||
| 14 | Getafe | 8 | 2 | 4 | 2 | −6 | 8 | |||||
| 15 | Osasuna | 7 | 2 | 3 | 2 | −7 | 8 | |||||
| 16 | Racing De Santander | 7 | 2 | 4 | 1 | −10 | 7 | |||||
| 17 | Elche | 8 | 1 | 4 | 3 | −6 | 6 | |||||
| 18 | Levante | 6 | 1 | 3 | 2 | −4 | 5 | |||||
| 19 | Valencia | 7 | 1 | 5 | 1 | −9 | 4 | |||||
| 20 | Málaga | 8 | 0 | 4 | 4 | −9 | 4 |
K = Kamper
V = Vunnet
T = Tapet
+/- = Målforskjell
P = Poeng
- Dato
- Tid
- 18:30
- Sted
- Estadio de La Cartuja
- Liga
- La Liga
- TV
- TV 2 Sport 1, 2 Sport Premium
- Strømming
- TV 2 Play, Viaplay, Strim
Real Betis – Osasuna på TV
Real Betis møter Osasuna i La Liga søndag 11. oktober kl. 18:30. Kampen spilles på Estadio de La Cartuja – Sevilla, og oppgjøret tilhører Regular Season - 8.
Kampen kan sees på TV 2 Sport 1 og 2 Sport Premium. Den kan også strømmes via TV 2 Play, Viaplay og Strim.
- TV-kanaler: TV 2 Sport 1 og 2 Sport Premium
- Strøm: TV 2 Play, Viaplay og Strim
Strøm Real Betis – Osasuna
Du kan strømme kampen mellom Real Betis og Osasuna på TV 2 Play, Viaplay eller Strim. Kampen starter søndag 11. oktober kl. 18:30.
Slik ser du kampen
- Gå til TV 2 Play eller åpne appen.
- Logg inn eller opprett en konto.
- Gå til Sport → La Liga → Real Betis – Osasuna.
- Start strømmingen ved avspark kl. 18:30.
Kommende kamper
Real Betis
- 14. oktober 21:00 – Real Betis – FC Porto
- 17. oktober 18:30 – Real Betis – Barcelona
- 21. oktober 21:00 – Real Betis – Feyenoord
Osasuna
- 18. oktober 14:00 – Osasuna – Racing De Santander
- 26. oktober 21:00 – Sevilla – Osasuna
- 2. november 21:00 – Deportivo La Coruna – Osasuna
Hvor kan jeg se Real Betis – Osasuna?
Real Betis – Osasuna kan sees på TV 2 Sport 1 og 2 Sport Premium. Kampen kan også strømmes på TV 2 Play, Viaplay og Strim.
Hvilken TV-kanal sender kampen mellom Real Betis og Osasuna?
Kampen sendes på TV 2 Sport 1 og 2 Sport Premium.
Hvordan kan jeg strømme Real Betis – Osasuna?
Kampen kan strømmes på TV 2 Play, Viaplay og Strim. Avspark er søndag 11. oktober kl. 18:30.
Siste kamper for Real Betis:
-
1 1Deportivo La Coruna Real BetisLa Liga 20.09.2026
-
1 0Real Betis GetafeLa Liga 17.09.2026
-
1 2Villarreal Real BetisLa Liga 14.09.2026
Siste kamper for Osasuna:
-
1 1Osasuna Rayo VallecanoLa Liga 19.09.2026
-
4 0Atlético Madrid OsasunaLa Liga 16.09.2026
-
0 2Osasuna EspanyolLa Liga 12.09.2026
Innbyrdes oppgjør:
-
1 1Osasuna Real BetisLa Liga 12.04.2026
-
1 0Real Betis OsasunaLa Liga 28.09.2025
-
1 1Real Betis OsasunaLa Liga 11.05.2025