KFUM Oslo - Aalesund på tv & stream
Du kan se KFUM Oslo - Aalesund 13 september 2026 kl 17:00 på TV 2 Play og Strim. Kampen spilles på KFUM Arena og vises via de oppgitte tjenestene.
Vises på TV & Stream
-
Strim
-
TV 2 Play
| # | Lag | K | V | T | Kamper | Vunnet | Tapet | Uavgjort | Målforskjell | +/- | Poeng | P |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Bodø/Glimt | 19 | 15 | 2 | 2 | 34 | 47 | |||||
| 2 | Viking | 19 | 14 | 3 | 2 | 24 | 44 | |||||
| 3 | Tromsø | 19 | 10 | 4 | 5 | 12 | 35 | |||||
| 4 | Molde | 19 | 10 | 6 | 3 | 9 | 33 | |||||
| 5 | Lillestrøm | 20 | 10 | 8 | 2 | 2 | 32 | |||||
| 6 | Rosenborg | 19 | 8 | 8 | 3 | 5 | 27 | |||||
| 7 | Brann | 19 | 8 | 9 | 2 | 8 | 26 | |||||
| 8 | Fredrikstad | 19 | 8 | 9 | 2 | −7 | 26 | |||||
| 9 | Sarpsborg 08 | 19 | 6 | 7 | 6 | −3 | 24 | |||||
| 10 | Ham-Kam | 19 | 6 | 8 | 5 | −10 | 23 | |||||
| 11 | Vålerenga | 20 | 6 | 10 | 4 | −9 | 22 | |||||
| 12 | Sandefjord | 19 | 5 | 9 | 5 | −8 | 20 | |||||
| 13 | Kristiansund | 19 | 5 | 10 | 4 | −10 | 19 | |||||
| 14 | KFUM Oslo | 19 | 5 | 10 | 4 | −13 | 19 | |||||
| 15 | Aalesund | 19 | 3 | 7 | 9 | −13 | 18 | |||||
| 16 | Start | 19 | 3 | 12 | 4 | −21 | 13 |
K = Kamper
V = Vunnet
T = Tapet
+/- = Målforskjell
P = Poeng
- Dato
- Tid
- 17:00
- Sted
- KFUM Arena
- Liga
- Eliteserien
- Strømming
- TV 2 Play, Strim
KFUM Oslo – Aalesund på TV
KFUM Oslo møter Aalesund i Eliteserien, runde 21, søndag 13. september kl. 17:00. Kampen spilles på KFUM Arena – Oslo, men informasjon om TV-sending er ikke tilgjengelig ennå og blir oppdatert nærmere avspark.
- TV-kanaler: Informasjon blir oppdatert nærmere avspark.
- Strøm: TV 2 Play og Strim.
Strøm KFUM Oslo – Aalesund
Kampen kan strømmes på TV 2 Play og Strim. Informasjon om hvordan du ser kampen, blir tilgjengelig hos strømmetjenestene nærmere kampstart.
Slik ser du kampen
- Gå til TV 2 Play eller åpne appen.
- Logg inn eller opprett en konto.
- Gå til Sport → Eliteserien → KFUM Oslo – Aalesund.
- Start strømmingen ved avspark kl. 17:00.
Kommende kamper
KFUM Oslo
- 18. september kl. 19:00 – Sarpsborg 08 – KFUM Oslo
- 30. september kl. 18:00 – Hønefoss – KFUM Oslo
- 11. oktober kl. 17:00 – KFUM Oslo – Vålerenga
Aalesund
- 16. september kl. 17:00 – Førde Kvinner – Aalesund
- 19. september kl. 18:00 – Molde – Aalesund
- 11. oktober kl. 17:00 – Aalesund – Sarpsborg 08
Hvor kan jeg se KFUM Oslo – Aalesund?
Kampen kan strømmes på TV 2 Play og Strim. TV-kanal er ikke oppgitt ennå.
Hvilken TV-kanal sender kampen mellom KFUM Oslo og Aalesund?
Det er foreløpig ikke oppgitt hvilken TV-kanal som eventuelt sender kampen. Informasjonen blir oppdatert nærmere avspark.
Hvordan kan jeg strømme KFUM Oslo – Aalesund?
Kampen kan strømmes på TV 2 Play og Strim, med avspark søndag 13. september kl. 17:00.
Siste kamper for KFUM Oslo:
-
4 1Start KFUM OsloEliteserien 30.08.2026
-
1 1KFUM Oslo LillestrømEliteserien 15.08.2026
-
0 1Sandefjord KFUM OsloEliteserien 07.08.2026
Siste kamper for Aalesund:
-
5 5Aalesund VålerengaEliteserien 16.08.2026
-
2 6Aalesund TromsøEliteserien 02.08.2026
-
1 1Aalesund VikingEliteserien 26.07.2026
Innbyrdes oppgjør:
-
2 2Aalesund KFUM OsloEliteserien 12.04.2026