1 - 3
FC Halifax Town - Boreham Wood på tv & stream
Du kan se FC Halifax Town - Boreham Wood 15 august 2026 kl 16:00 på DAZN. Kampen spilles på The Shay og vises via de oppgitte tjenestene.
Vises på TV & Stream
DAZN
|
Dato: |
|
|
Tid: |
16:00 |
|
Sted: |
The Shay |
|
Liga: |
National League |
|
Strømming: |
DAZN |
FC Halifax Town – Boreham Wood på TV
Dette møtet i National League mellom FC Halifax Town og Boreham Wood spilles på The Shay den 15. august med avspark kl. 16:00. Informasjon om TV-dekning er foreløpig ikke bekreftet, men kampen er tilgjengelig for strømming via DAZN.
- TV-kanaler: Informasjon om TV-dekning vil bli oppdatert nærmere avspark.
- Strøm: DAZN
Strøm FC Halifax Town – Boreham Wood
Kampen kan strømmes via DAZN. Følg disse enkle trinnene for å se kampen live:
Hvordan se:
- Gå til DAZN.no eller åpne appen.
- Logg inn eller opprett en konto.
- Gå til Sport → National League → FC Halifax Town - Boreham Wood.
- Start strømmen ved avspark kl. 16:00.
Kommende kamper
FC Halifax Town
- 22. august 13:30 – FC Halifax Town - Tamworth
- 28. august 20:45 – Altrincham - FC Halifax Town
- 1. september 20:45 – FC Halifax Town - Hartlepool
Boreham Wood
- 22. august 13:30 – Forest Green - Boreham Wood
- 27. august 20:45 – Boreham Wood - Boston United
- 5. september 18:30 – Boreham Wood - Carlisle
Hvor kan jeg se FC Halifax Town - Boreham Wood?
TV-dekning er ikke bekreftet ennå. Strømming er oppført via DAZN. Utsendt informasjon vil bli oppdatert nærmere avspark.
Hvilken TV-kanal sender kampen mellom FC Halifax Town og Boreham Wood?
Informasjon om hvilken TV-kanal som sender kampen er foreløpig ikke tilgjengelig. Vi oppdaterer dette nærmere avspark.
Hvordan kan jeg strømme FC Halifax Town - Boreham Wood?
Kampen er tilgjengelig via DAZN. Gå til DAZN.no eller åpne appen, logg inn eller opprett en konto, finn Sport → National League → FC Halifax Town - Boreham Wood, og start strømmen ved avspark kl. 16:00.